Brad Pitt’in 105 Yaşındaki Kiracısından Ölene Dek Kira İstemediği Ortaya Çıktı!

Ünlü oyuncu Brad Pitt son dönemlerde yaptığı yatırımlarla yeniden gündemde. Milyon dolarlık servetine gün geçtikçe yenilerini eklemeye devam ediyor. Oyuncunun yıllar önce satın aldığı dairede oturan yaşlı adamdan hiç kira istemediği ortaya çıktı, hem de kiracısı vefat edince! Gelin detaylarına bir bakalım. ?

Kaynak: https://mymodernmet.com/brad-pitt-105…

Bir ev satın aldığınızda, genellikle ya içinde oturmayı ya da kiraya vererek kazanç elde etmeyi düşünürsünüz.

Ancak aktör Brad Pitt söz konusu olduğunda bir ev daha satın almak çok da zor bir şey değil gibi duruyor. Brad Pitt yaşlı bir adamdan satın aldığı ev karşılığında adamdan hiçbir şey talep etmemiş. İçinden çıkmasını ve evi boşaltıp ona teslim etmesini istememek de buna dahil. John evini Brad Pitt’e satmıştı ama içinde oturmaya devam etti.

Evi Pitt’e satan kişi yaşlı bir adamdı. Pitt, onun ölene dek kira ödemeden evinde kalmasına izin verdi.

Ünlü oyuncunun ne kadar zengin olduğu düşünüldüğünde, bir kişiden alacağı kiraya ihtiyacı olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Yine de bu oldukça cömert bir davranış. 

Los Feliz, California’da bulunan bu yaklaşık 2 dönümlük araziyi 1994 yılında Cassandra Peterson’dan satın almıştı. Arazide 20’den fazla ev vardı ve biri satışa çıktığı anda Pitt orayı komple satın almayı planlıyordu. John’un evi de o evlerden biriydi. Ama Pitt evden çıkmasına gerek olmadığını söyledi.

Yaşlı adam orada hiçbir ücret ödemeden oturdu. Vefat ettiğinde ise ev Pitt’in sahip olduğu diğer evlerin listesine katıldı.

Peterson; ”Brad Pitt yaşlı adama karşı çok ama çok nazikti. Karısı vefat ettikten sonra John orada karısının anıları ile birlikte yaşıyordu. Brad’in ölene kadar hiçbir şey ödemeden orada yaşamasına izin vereceğini biliyordum.’ diyor. Pitt muhtemelen adamın o kadar uzun yaşayacağını beklemiyordu ama yıllarca alışmış olduğu, evi bildiği yerden ayrılmasına gönlü el vermemişti. Dahası, John orada kalmaya devam ettiği süre boyunca hiç emlak vergisi de ödememişti. Yaşlı adam öldüğünde 105 yaşındaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir