Kılıçdaroğlu’ndan soğanlı video paylaşımı

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, evinin mutfağından vatandaşlara seslendiği yeni bir video paylaştı. Son dönemde seccadeye ayakkabıyla bastığı fotoğraf nedeniyle yoğun eleştirilere maruz kalan Kılıçdaroğlu, hakkındaki iddialara tek tek yanıt vererek asıl gündemin Türkiye’nin ekonomik durumu olduğunu ifade etti.

“Korkunç bir yalan propagandasına başladılar”

“Asıl gündemimiz bu”

Bakınız asıl gündemimiz bu. Vatandaşın asıl gündemi bu. Biliyorlar ki çünkü ben geldiğimde demokrasi gelecek, para akacak, yatırımlar akacak, dövizler düşecek, alım gücü artacak. Bu kadar basit. Bunları hepsi olacak.

“Yiğidi muhtaç ettiler kuru soğana”

O kalırsa bu elimdeki kuru soğan olacak 100 lira. Şu an bile buncağızın kilosu 30 lira. Soğan bu ya soğan. Utanmıyorlar. Yiğidi muhtaç ettiler kuru soğana.

“Her türlü terörün allah bin belasını versin”

Bu arada ne söyleyeyim… Her türlü terörün Allah bin belasını versin. Dinimizin arkasına saklanıp da her türlü alavereye dalavereye bulaşanların da Allah bin belasını versin. Ben yoluma dürüst ve samimi ister dindar, ister inançsız, ister Türk, ister Kürt, ister Sunni, ister Alevi olsun… İnsan gibi insanlarla yoluma devam edeceğim. Ben tek kriterim budur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir