Şeyma Subaşı Erdi Muradına Biz Çıkalım Kerevetine Derken Kızı Melisa Ilıcalı’nın Kombinine İnanamadık

Türkiye’nin dillerden düşmeyen internet ünlülerinden Şeyma Subaşı, sonunda evlendi. Bir süredir magazin gündeminde düğününe ilişkin detayları sıklıkla gördüğümüz ve ‘neler oluyor yahu?’ dediğimiz Şeyma Subaşı, dün öğleden sonra nikah masasına oturdu. Nikah fotoğrafları sosyal medyaya düşerken dikkat çeken detay Melisa Ilıcalı’nın giydiği kıyafet oldu.

Şeyma Subaşı bir dargın bir barışık olduğu uzun süreli sevgilisi Mısırlı iş insanı Meedo ile nikah masasına oturdu.

Bir süredir kendisinin düğününe dair detayları takip ediyoruz bildiğiniz gibi. 2021 yılının Haziran ayında ilk olarak evlilik teklifine ‘evet’ demişti Subaşı. Ardından 2022’de ayrılmışlardı. Fakat bu ayrılıkları uzun sürmemiş ve yeniden bir araya gelmişlerdi.

Çiftin düğün seromonisi hakkında duyduğumuz her şey ağzımızı açık bırakıyordu. Magazini takip ediyorsanız biliyorsunuzdur, Subaşı’nın düğününe yalnızca 15 kişi davetliydi.

Kendisi dün akşam ikinci kez ‘evet’ dedi. Fas, Marakeş’te gerçekleşen nikah töreninde yine çok küçük bir grup Subaşı’nın yanındaydı. Bu gruba ablası Kübra Açıl dahil değildi.

3 yıldır birlikteliklerini sürdüren Şeyma Subaşı ve Meedo, dün resmi olarak dünyaevine girmiş oldu. Bize de sosyal medyadan nikah anına ilişkin fotoğrafları incelemek düştü.

Geçtiğimiz gün bahsetmiştik, söylenene göre davetliler Şeyma Subaşı cephesinden büyük bir şok yaşamışlardı. Marakeş’te gerçekleşen tören için davet ettiği kimseye ne bir otel rezervasyonu ne de uçak bileti iletmediği söylenmişti. Konu hakkında kesin bir bilgi yok elbette.

Dedikodular, iddialar, varsayımlar derken Subaşı erdi muradına, biz çıkalım kerevetine. Kendisi nikah için son derece sade bir elbise tercih etmiş.

Bu elbise elbette sosyal medyanın diline döndü. Beyaz tek omuzlu ve fırfırlı elbiseyi kimi kullanıcı şık bulurken, kimileri hiç yakıştıramadı. Bu arada elbise Raisa Vanessa markasına ait. Fiyatını merak edenler için de hemen söyleyelim; 59 bin TL değerinde.

Düğünün 5 Mayıs’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Bu sırada nikah masasında “evet” der demez Instagram’da adını dahi değiştiren Şeyma Subaşı’nın bu hareketi de eleştirilere maruz kaldı.

İlk iş olarak sosyal medyada adını değiştirerek Subaşı yerine ‘Alsaloussi’ yazan isim hakkında yeni iddialar da mevcut. Biz yine magazinin yalancısıyız, Şeyma ve Meedo evlilik sözleşmesi imzalı diyorlar.

Neyse nikah fotoğrafları bir yana, asıl dikkat çeken durum bambaşka. Biliyorsunuz davetli sayısı sınırlı olsa da Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa Ilıcalı her anında annesinin yanında.

Aile fotoğrafı sosyal medyaya düştükten sonra Melisa Ilıcalı’nın beyaz pantolon ve gömlek kombini ile son derece gündelik katılımı dikkatlerden kaçmadı.

Melisa Ilıcalı’nın kombini sosyal medyada gündeme gelen konulardan biri oldu. Dediğimiz gibi Şeyma Subaşı’nın nikah elbisesinden çok, Melisa’nın giyimi konuşuldu.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir